Kancelář:

Budova Polikliniky, 2. patro, Smetanova 764, 280 02 Kolín

Úřední hodiny:

pondělí od 9.00 do 12.00

(ostatní dny po telefonické dohodě)

Sdílejte nás:
Sídlo:

Domácí hospic Srdcem, z. ú.
U Stodoly 1523
280 02 Kolín

IČ: 07043732

Kontaktujte nás:

Telefon : + 420 731 301 454

Email : info@hospic-kolin.cz

Transparentní číslo účtu: 2401424049/2010

SLUŽBY HOSPICOVÉ PORADNY A PORADENSTVÍ PRO POZŮSTALÉ NEPŘERUŠENY

Strach a osamocení v zármutku, vyrovnání se smrtí blízkého – v období
truchlení nemusíte být sami

Domácí hospic Srdcem je zařazen do krajské sítě poskytovatelů sociálních služeb, nabízíme proto využití bezplatných služeb hospicové poradny – odborné sociální poradenství a poradenství pro pozůstalé.

Nabízíme všem občanům pomoc a veškeré informace k příspěvku na péči, dlouhodobé ošetřovné, pozůstalostních dávkách, úředních záležitostí v souvislosti s úmrtím blízkého člověka. Poradenství v oblasti kompenzačních pomůcek a edukace k jejímu používání. Nedílnou součástí je i psychická pomoc a podpora na přípravu doby před nebo po umrtí – osobní doklady, oblečení pro zemřelého, parte a rozloučení. Ochotně a rádi vám pomůžeme při řešení problémů v komunikaci v rodině, konfliktech a vzájemné podpoře. Strach a nejistota v nastalé situaci, obavy z osamění, nové životní role, obavy z budoucnosti, vyrovnání se se ztrátou blízkého, obdobím zármutku jako součást truchlení.

Jsme pro Vás k dispozici ambulantně v pondělí 9 – 12, v úterý 16 – 17 na kontaktním
místě v budově Polikliniky, 1. patro, Smetanova 764, Kolín.

Jsme pro Vás k dispozici terénně, v domácím prostředí v úterý 17 – 18

Ostatní dny po telefonické dohodě.

Hospicová poradna je určena pro občany Kolínského regionu a je zdarma.
Telefonický kontakt: 775 031 332
Emailový kontakt: info@hospic-kolin.cz
Internetová poradna – informační portál pro nemocné, pečující a pozůstalé: www.umirani.cz